O stronie

cz Popis stránek / d Über diese Seitedk Om hjemmesidenfrance A propos
gb About this site / h Az oldalról / hr O nama / italy Del sito / japan このHPについて
nl1 Over deze sitep Sobre este site / pl O stroniero Despre pagină
slo
O strani / tr Site hakkında

Drodzy Goście,

w 2010 roku Pecz stanie się kulturalną stolicą Europy. Wraz z pomocą współmieszkańców, my, członkowie organizacji obywatelskiej znanej jako “Jaskółki Peczu”, postanowiliśmy wykorzystać tę okazję do stworzenia fotobloga.

Wiele wspaniałych broszur i ilustracji dotyczących naszego miasta powstaje dla uczczenia wydarzenia z 2010 roku. Celem naszego fotobloga jest ulepszenie wizji Peczu utworzonych przez te publikacje. Oprócz wielu znanych atrakcji turystycznych naszego miasta, istnieje także wiele sekretnych skarbów, które można odkryć jedynie mieszkając tutaj. Uważamy, że poprzez dzielenie się tymi scenami  z całym światem, odsłonimy bardziej osobistą wizję Peczu. Mamy nadzieję, że dzięki oglądnięciu tych zdjęć, zachęcimy was do przybycia i zobaczenia nie tylko wirtualnego, ale także rzeczywistego, żyjącego Peczu.

Ten fotoblog przeznaczony jest nie tylko dla obcokrajowców, ale również dla mieszkańców naszego miasta. Wielu z nas, którzy tu mieszkają, przechodzi obok licznych wspaniałych zabytków, nie zwracając na nie uwagi. Ten fotoblog może więc posłużyć dla otwarcia oczu i obudzenia naszych zmysłów na niezliczone cuda wokół nas. Mamy naprawdę wielkie szczęście żyć tu, w naszym mieście.

Ten fotoblog ma też trzeci cel. Jesteśmy zróżnicowaną grupą i widzimy rzeczy na różne sposoby. Nasza wizja Peczu jest także zróżnicowana. Będzie ekscytujące móc zobaczyć, w jaki sposób nasza osobista wizja budynku lub miejsca jest postrzegana przez innych, i jak wiele takich wizji może istnieć. Móc zobaczyć w oczach innych jest naprawdę wzbogacającym doświadczeniem.

Dziękujemy za poświęcenie czasu na wizytę na http://pecs2u.eu/. Podziel się z nami swoją opinią i wszelkimi sugestiami. Jeśli chcesz podzielić się uwagami z innymi odwiedzającymi naszą witrynę, skomentuj zdjęcia. Jeśli chcesz się skontaktować tylko z „Jaskółkami Peczu”, wyślij nam e-mail.

Zapraszamy na wirtualną przygodę!Jaskółki Peczu