Popis stránek

cz Popis stránek / d Über diese Seitedk Om hjemmesidenfrance A propos
gb About this site / h Az oldalról / hr O nama / italy Del sito / japan このHPについて
nl1 Over deze sitep Sobre este site / pl O stroniero Despre pagină
slo
O strani / tr Site hakkında

Vážený návštěvníku,

Město Pécs (česky Pětikostelí) bylo zvoleno jako Evropská metropole kultury pro rok 2010. Naše občanské sdružení “Vlaštovky z Pécse” za pomoci spoluobčanů se rozhodlo využít této příležitosti a založit foto blog.

Bylo vydáno množství nejrůznějších publikací, letáků a fotografických prospektů, popisujících nadcházející události a oslavy v roce 2010. Tyto stránky byly vytvořeny za účelem doplnění a rozšíření těchto oficiálních propagačních materiálů. Naše město má kromě známých pamětihodností  také spoustu pokladů, které nejsou uvedeny v oficiálních průvodcích. Tyto místa znají pouze místní lidé a jejich odhalením chceme Pécs ještě více přiblížit. Doufáme, že publikováním těchto fotografií podpoří Vaše rozhodnutí poznat skutečné, dýchající a živé město.

Tento foto blog má sloužit také místním obyvatelům. Mnozí z nás si často ani nevšimnou úžasných pohledů, které Pécs nabízí. Snahou našich stránek je otevřít smysly, abychom mohli vnímat tato úžasná a krásná místa kolem nás. Jsme opravdu šťastni, že jsme občané našeho města.

Máme ještě jeden cíl. Naše sdružení je hodně různorodá skupina s rozlišnými pohledy a názory. Také náš pohled na Pécs je velmi rozmanitý. Bude vzrušující  a opravdu obohacující vidět nové pohledy na budovu, park nebo náměstí, jejich rozdílnost v očích ostatních. 

Děkujeme za Váš čas při návštěvě stránek pecs2u.eu. Budeme rádi za Vaše postřehy a náměty. Pokud se chcete podělit o poznatky s ostatnímí návštěvníky našich stránek použijte prosím pole “Comment“  u každé fotografie. Můžete kontaktovat přímo sdružení “Vlaštovky z Pécse “ přes email.

Vychutnejte si virtuální prohlídku!